Herbergh de Parel - culinair genieten -
'Herbergh de Parel fan Eastermar' is een sfeervol restaurant in het hart van de Fryske Wâlden, op korte afstand van Drachten, Leeuwarden, Heerenveen en Groningen. Op loopafstand van twee meren, De Leien en de Burgumer Mar, en midden in het Nationale Landschap 'de Noardlike Fryske Wâlden'. Om langer te kunnen genieten, kunt u ook nog eens voordelig blijven overnachten in ons sfeervolle hotel. U wordt gastvrij ontvangen door Martin en Jetty van der Veen en medewerkers. De sfeer is er ongedwongen en we doen er alles aan om het u naar de zin te maken.
Restaurant (reserveren gewenst!)
Herbergh de Parel heeft u veel te bieden. We zijn een modern à la carte restaurant met een tikje nostalgie. U kunt bij ons genieten van een gevarieerd en eerlijk diner, altijd gemaakt van duurzame verse producten. Elk seizoen biedt haar Pareltjes, daarom wisselen wij regelmatig van menukaart met ruime keus uit verse vlees-, vis- en vegetarische gerechten, met een knipoog naar de mediterrane keuken. Geen standaard keuken, maar een keuken met passie. En dat kunt u proeven!
Terras
Eastermar (Oostermeer) heeft een uitstekende ligging voor een wandeling of een fietstocht. En wat is er aangenamer dan na zo'n actieve middag even lekker te kunnen uitblazen in een sfeervol etablissement. Zodra het weer het toelaat staat ons terras voor u klaar; op het zuiden en met uitzicht over het gezellige dorpsplein. En uitverkozen tot één van de vier mooiste terrassen van Friesland door de redactie van het maandblad margriet in juli 2011.
Hotelovernachting
Bent u op zoek naar een aantrekkelijke accommodatie voor uw (bedrijfs)activiteiten in Fryslân? Wij bieden u een comfortabele en betaalbare kamer met uiteraard ’s morgens een goed ontbijt. Bedrijven die voor langere tijd personeel of zakenrelaties willen onderbrengen op onze mooie locatie, bieden wij aantrekkelijke arrangementen. Bel hiervoor met onze receptie (0512) 47 26 00. Meer informatie over onze accommodatie.





















